BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 27.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 30.01.2023
Pazartesi
12:00
YEŞİLTEPE 1 KARAKAVAK SPOR

-
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYE SPOR

(H) SONER ULUDAĞ
(Y) BEŞİR FURKAN ERDOĞAN
(Y) MİRAC AKIN
U16 30.01.2023
Pazartesi
13:45
YEŞİLTEPE 1 KALE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

-
ORDUZU SPOR

(H) MUHAMMED ÇERKES
(Y) BARIŞ CAN SÜRMELİOĞLU
(Y) GAMZE BULUNMAZİZ
U16 30.01.2023
Pazartesi
12:00
YEŞİLTEPE 3 DEMİR SPOR

-
TELEKOM SPOR

(H) YUSUF ÖZDEMİR
(Y) MEHMET TOKSÖZ
(Y) SERAP ÇOLAK
U16 30.01.2023
Pazartesi
13:45
YEŞİLTEPE 3 GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR

-
MALATYA FENER SPOR

(H) EZGİ ŞAHİN
(Y) DAMLA BAYRAM
(Y) MUSTAFA KÜÇÜK
U15 31.01.2023
Salı
11:00
YEŞİLTEPE 1 MALATYA FENER SPOR

-
MALATYA GALATA SPOR

(H) ÖMER MUTLU
(Y) BARIŞ CAN SÜRMELİOĞLU
(Y) MUHAMMED EMİN KAHVECİ
U15 31.01.2023
Salı
12:30
YEŞİLTEPE 1 TELEKOM SPOR

-
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR

(H) NUMAN TOPRAKÇI
(Y) MUHAMMED ÇERKES
(Y) SERAP ÇOLAK
U15 31.01.2023
Salı
14:00
YEŞİLTEPE 1 KALDIRIM GÜCÜ

-
BATTALGAZİ BELEDİYE SPOR

(H) FATİH KARAKURT
(Y) MİRAC AKIN
(Y) MUSTAFA KÜÇÜK
U15 31.01.2023
Salı
11:00
YEŞİLTEPE 3 PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR

-
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYE SPOR

(H) MEHMET TOKSÖZ
(Y) YUSUF ÖZDEMİR
(Y) ALEYNA DÜZENLİ
U15 31.01.2023
Salı
12:30
YEŞİLTEPE 3 KALE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

-
KARAKAVAK SPOR

(H) İBRAHİM EREN YİĞİT
(Y) YUSUF ÖZDEMİR
(Y) ALEYNA DÜZENLİ
U15 31.01.2023
Salı
14:00
YEŞİLTEPE 3 MALATYA ŞEHİR SPOR

-
DEMİR SPOR

(H) SEMRA KARAŞİN
(Y) ÜVEYS BURAK GÜNDÜZ
(Y) GAMZE BULUNMAZİZ
U15 02.02.2023
Perşembe
11:00
YEŞİLTEPE 1 KARAKAVAK SPOR

-
MALATYA FENER SPOR

(H) SONER ULUDAĞ
(Y) GAMZE BULUNMAZİZ
(Y) CÖMERT TOPAL
U15 02.02.2023
Perşembe
12:30
YEŞİLTEPE 1 DEMİR SPOR

-
PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR

(H) ÇAĞLAR DÜZGÜNER
(Y) MUHAMMED EMİN KAHVECİ
(Y) SERAP ÇOLAK
U15 02.02.2023
Perşembe
14:00
YEŞİLTEPE 1 BATTALGAZİ BELEDİYE SPOR

-
KALE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

(H) SEMRA KARAŞİN
(Y) ÜVEYS BURAK GÜNDÜZ
(Y) MUHAMMED ÇERKES
U15 02.02.2023
Perşembe
11:00
YEŞİLTEPE 3 MALATYA GALATA SPOR

-
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR

(H) ÖMER MUTLU
(Y) YUSUF ÖZDEMİR
(Y) MİRAC AKIN
U15 02.02.2023
Perşembe
12:30
YEŞİLTEPE 3 MALATYA ŞEHİR SPOR

-
TELEKOM SPOR

(H) EZGİ ŞAHİN
(Y) MUSTAFA KÜÇÜK
(Y) ALEYNA DÜZENLİ
U15 02.02.2023
Perşembe
14:00
YEŞİLTEPE 3 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYE SPOR

-
KALDIRIM GÜCÜ

(H) İBRAHİM EREN YİĞİT
(Y) METİN CAN KORKMAZ
(Y) BARIŞ CAN SÜRMELİOĞLU
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 30.01.2023
Pazartesi
12:00
YEŞİLTEPE 1 KARAKAVAK SPOR

-
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYE SPOR

(H) SONER ULUDAĞ
(Y) BEŞİR FURKAN ERDOĞAN
(Y) MİRAC AKIN
U16 30.01.2023
Pazartesi
13:45
YEŞİLTEPE 1 KALE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

-
ORDUZU SPOR

(H) MUHAMMED ÇERKES
(Y) BARIŞ CAN SÜRMELİOĞLU
(Y) GAMZE BULUNMAZİZ
U16 30.01.2023
Pazartesi
12:00
YEŞİLTEPE 3 DEMİR SPOR

-
TELEKOM SPOR

(H) YUSUF ÖZDEMİR
(Y) MEHMET TOKSÖZ
(Y) SERAP ÇOLAK
U16 30.01.2023
Pazartesi
13:45
YEŞİLTEPE 3 GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR

-
MALATYA FENER SPOR

(H) EZGİ ŞAHİN
(Y) DAMLA BAYRAM
(Y) MUSTAFA KÜÇÜK
U15 31.01.2023
Salı
11:00
YEŞİLTEPE 1 MALATYA FENER SPOR

-
MALATYA GALATA SPOR

(H) ÖMER MUTLU
(Y) BARIŞ CAN SÜRMELİOĞLU
(Y) MUHAMMED EMİN KAHVECİ
U15 31.01.2023
Salı
12:30
YEŞİLTEPE 1 TELEKOM SPOR

-
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR

(H) NUMAN TOPRAKÇI
(Y) MUHAMMED ÇERKES
(Y) SERAP ÇOLAK
U15 31.01.2023
Salı
14:00
YEŞİLTEPE 1 KALDIRIM GÜCÜ

-
BATTALGAZİ BELEDİYE SPOR

(H) FATİH KARAKURT
(Y) MİRAC AKIN
(Y) MUSTAFA KÜÇÜK
U15 31.01.2023
Salı
11:00
YEŞİLTEPE 3 PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR

-
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYE SPOR

(H) MEHMET TOKSÖZ
(Y) YUSUF ÖZDEMİR
(Y) ALEYNA DÜZENLİ
U15 31.01.2023
Salı
12:30
YEŞİLTEPE 3 KALE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

-
KARAKAVAK SPOR

(H) İBRAHİM EREN YİĞİT
(Y) YUSUF ÖZDEMİR
(Y) ALEYNA DÜZENLİ
U15 31.01.2023
Salı
14:00
YEŞİLTEPE 3 MALATYA ŞEHİR SPOR

-
DEMİR SPOR

(H) SEMRA KARAŞİN
(Y) ÜVEYS BURAK GÜNDÜZ
(Y) GAMZE BULUNMAZİZ
U15 02.02.2023
Perşembe
11:00
YEŞİLTEPE 1 KARAKAVAK SPOR

-
MALATYA FENER SPOR

(H) SONER ULUDAĞ
(Y) GAMZE BULUNMAZİZ
(Y) CÖMERT TOPAL
U15 02.02.2023
Perşembe
12:30
YEŞİLTEPE 1 DEMİR SPOR

-
PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR

(H) ÇAĞLAR DÜZGÜNER
(Y) MUHAMMED EMİN KAHVECİ
(Y) SERAP ÇOLAK
U15 02.02.2023
Perşembe
14:00
YEŞİLTEPE 1 BATTALGAZİ BELEDİYE SPOR

-
KALE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

(H) SEMRA KARAŞİN
(Y) ÜVEYS BURAK GÜNDÜZ
(Y) MUHAMMED ÇERKES
U15 02.02.2023
Perşembe
11:00
YEŞİLTEPE 3 MALATYA GALATA SPOR

-
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR

(H) ÖMER MUTLU
(Y) YUSUF ÖZDEMİR
(Y) MİRAC AKIN
U15 02.02.2023
Perşembe
12:30
YEŞİLTEPE 3 MALATYA ŞEHİR SPOR

-
TELEKOM SPOR

(H) EZGİ ŞAHİN
(Y) MUSTAFA KÜÇÜK
(Y) ALEYNA DÜZENLİ
U15 02.02.2023
Perşembe
14:00
YEŞİLTEPE 3 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYE SPOR

-
KALDIRIM GÜCÜ

(H) İBRAHİM EREN YİĞİT
(Y) METİN CAN KORKMAZ
(Y) BARIŞ CAN SÜRMELİOĞLU
U16 LİGİ - 13.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 30.01.2023
Pazartesi
12:00
YEŞİLTEPE 1 KARAKAVAK SPOR

-
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYE SPOR

(H) SONER ULUDAĞ
(Y) BEŞİR FURKAN ERDOĞAN
(Y) MİRAC AKIN
U16 30.01.2023
Pazartesi
13:45
YEŞİLTEPE 1 KALE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

-
ORDUZU SPOR

(H) MUHAMMED ÇERKES
(Y) BARIŞ CAN SÜRMELİOĞLU
(Y) GAMZE BULUNMAZİZ
U16 30.01.2023
Pazartesi
12:00
YEŞİLTEPE 3 DEMİR SPOR

-
TELEKOM SPOR

(H) YUSUF ÖZDEMİR
(Y) MEHMET TOKSÖZ
(Y) SERAP ÇOLAK
U16 30.01.2023
Pazartesi
13:45
YEŞİLTEPE 3 GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR

-
MALATYA FENER SPOR

(H) EZGİ ŞAHİN
(Y) DAMLA BAYRAM
(Y) MUSTAFA KÜÇÜK
U15 LİGİ - 4.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 31.01.2023
Salı
11:00
YEŞİLTEPE 1 MALATYA FENER SPOR

-
MALATYA GALATA SPOR

(H) ÖMER MUTLU
(Y) BARIŞ CAN SÜRMELİOĞLU
(Y) MUHAMMED EMİN KAHVECİ
U15 31.01.2023
Salı
12:30
YEŞİLTEPE 1 TELEKOM SPOR

-
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR

(H) NUMAN TOPRAKÇI
(Y) MUHAMMED ÇERKES
(Y) SERAP ÇOLAK
U15 31.01.2023
Salı
14:00
YEŞİLTEPE 1 KALDIRIM GÜCÜ

-
BATTALGAZİ BELEDİYE SPOR

(H) FATİH KARAKURT
(Y) MİRAC AKIN
(Y) MUSTAFA KÜÇÜK
U15 31.01.2023
Salı
11:00
YEŞİLTEPE 3 PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR

-
MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYE SPOR

(H) MEHMET TOKSÖZ
(Y) YUSUF ÖZDEMİR
(Y) ALEYNA DÜZENLİ
U15 31.01.2023
Salı
12:30
YEŞİLTEPE 3 KALE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

-
KARAKAVAK SPOR

(H) İBRAHİM EREN YİĞİT
(Y) YUSUF ÖZDEMİR
(Y) ALEYNA DÜZENLİ
U15 31.01.2023
Salı
14:00
YEŞİLTEPE 3 MALATYA ŞEHİR SPOR

-
DEMİR SPOR

(H) SEMRA KARAŞİN
(Y) ÜVEYS BURAK GÜNDÜZ
(Y) GAMZE BULUNMAZİZ
U15 LİGİ - 5.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 02.02.2023
Perşembe
11:00
YEŞİLTEPE 1 KARAKAVAK SPOR

-
MALATYA FENER SPOR

(H) SONER ULUDAĞ
(Y) GAMZE BULUNMAZİZ
(Y) CÖMERT TOPAL
U15 02.02.2023
Perşembe
12:30
YEŞİLTEPE 1 DEMİR SPOR

-
PÜTÜRGE GENÇLİK SPOR

(H) ÇAĞLAR DÜZGÜNER
(Y) MUHAMMED EMİN KAHVECİ
(Y) SERAP ÇOLAK
U15 02.02.2023
Perşembe
14:00
YEŞİLTEPE 1 BATTALGAZİ BELEDİYE SPOR

-
KALE GENÇLERBİRLİĞİ SPOR

(H) SEMRA KARAŞİN
(Y) ÜVEYS BURAK GÜNDÜZ
(Y) MUHAMMED ÇERKES
U15 02.02.2023
Perşembe
11:00
YEŞİLTEPE 3 MALATYA GALATA SPOR

-
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR

(H) ÖMER MUTLU
(Y) YUSUF ÖZDEMİR
(Y) MİRAC AKIN
U15 02.02.2023
Perşembe
12:30
YEŞİLTEPE 3 MALATYA ŞEHİR SPOR

-
TELEKOM SPOR

(H) EZGİ ŞAHİN
(Y) MUSTAFA KÜÇÜK
(Y) ALEYNA DÜZENLİ
U15 02.02.2023
Perşembe
14:00
YEŞİLTEPE 3 MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYE SPOR

-
KALDIRIM GÜCÜ

(H) İBRAHİM EREN YİĞİT
(Y) METİN CAN KORKMAZ
(Y) BARIŞ CAN SÜRMELİOĞLU